درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

هالونگ بی

  • درباره هالونگ بی
  • جاذبه های گردشگری هالونگ بی
  • هتل های هالونگ بی
  • رستوران های هالونگ بی
  • مراکز خرید هالونگ بی

درباره شهر هالونگ بی

 

هالونگ بی یا خلیج اژدها در قسمت شرقی ویتنام قرار دارد و به صورت جزیره ای است که خود شامل بیش از 2000 جزیره کوچک و بزرگ است.جنس این جزیره از سنگ آهک است،غارهای جزیره هالونگ  به وسیله باد و موج ساخته شده است.

Read More

جاذبه های توریستی شهر هالونگ بی

غار کیم کوی،غار دائوگو،غار تین لانگ ،جزیره میمون، جزیره قورباغه و... جزو اماکن دیدنی هالونگ بی است.غار تین لانگ به دلیل جاذبه های خاص و شگفت انگیز خود به عنوان میراث تاریخی و فرهنگی ثبت شده است.

از مهمترین جاذبه های توریستی هالونگ بی ویتنام،تور یک یا چند روزه کشتی تفریحی و کروز است.

Read More

هتل های شهر هالونگ بی

Halong Plaza Hotel

 

 

آدرس هتل:

8 Halong Road, Bai Chay, Halong City, Quang Ninh Province

تلفن هتل:

19 ~ 810  845  8433 

Read More

کافه 555 یکی از معروف ترین کافی شاپ های هالونگ بی ویتنام است که قهوه های ویتنامی دلچسبی دارد.همچنین در بازارهای محلی میتوانید گیاهان دارویی برای خود بخرید و حتما از این جوشانده ها استفاده کنید.اکثر ساکنان این منطقه میوه ها را به چیپس میوه می آورند،همچنین آنها چیپس آبزیان هم درست میکنند که پلیکان پرواز خوردن آنرا به شما پیشنهاد نمی دهد زیرا طعم غیر قابل تحملی دارد.

 

 

DOM Element

Read More

مراکز خرید شهر هالونگ بی

 

لباس های سنتی ویتنام در این شهر در معرض نمایش و فروش قرار گرفته اند.

گلدوزی روی پارچه، از دیگر هنرهای سنتی ویتنام است.

Read More

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
298334
صفحات بازدید شده
4049863
بازدید کنندگان امروز
200
بازدیدکنندگان دیروز
540

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513