درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

گردش در اطراف شهر هانوی

گردش های یک روزه ای که می توانیم در هانوی داشته باشیم

اگر به ویتنام سفر کنید فرصت مناسبی پیش می آید تا بتوانید در اطراف شهر هانوی هم گشت و گذار کنید، در هانوی پایتخت ویتنام جاذبه های زیادی  برای بازدید وجود دارد، مقبره  و موزه هو چی مین دو جاذبه ای هستند که نمی توانید تا هانوی بروید و آن ها را نبینید، این شهر عبادتگاه ها، تئاترهای عروسک های خیمه شب بازی و بازارهای زیادی دارد اما برای اینکه بهترین مکان های شمال ویتنام را تجربه کنید به بیرون شهر هانوی بزنید و گردش های یک روزه برون شهری ترتیب دهید، با الی گشت همراه تا با گردشگاه های اطراف هانوی بیشتر آشنا شوید.

مطالب مرتبط:
شکوه ایتالیایی در ویتنام
جنگ به عنوان یک جاذبه گردشگری در ویتنام

خلیج هالونگ

یکی از شگفت انگیز ترین جاذبه گردشگری کل ویتنام خیلج هالونگ است با اینکه در ۱۶۰ کیلومتری شرق هانوی قرار دارد اما این خلیج آنقدر زیباست که به  رفتنش می ارزد! بهترین راه درک زیبایی های این خلیج قایق سواری در آن است و برای گردش در آن هیچ محدودیتی وجود ندارد و حتی شب ها می توانید در این خلیج ماجراجویی کنید، از روی قایق نه تنها می توانید آب زلال آن را از نزدیک ببینید بلکه می توانید جزیره های سنگ آهکی و جنگلی را که از دل آب بیرون زده اند را هم با همه جزئیات تماشا کنید، خیلی از تورهای گردشگری حتی در بعضی جزایر و سواحل آن توقف می کنند و  در میان مناظر زیبای آن استراحت کرده و غذا می خورند.

خلیج هالونگ

تام کوک

منظره زیبای تام کوک اولین چیزی است که توجه همه را به خود جلب می کند، صخره های سنگ آهکی از میان شالیزارهای برنج بیرون آمده و رودخانه پر پیچ و خم در میان مزارع به پیش می رود، این منطقه یک نسخه مینیاتوری از خلیج هالونگ است، با اینکه از هانوی تا تام کوک فقط ۹۰ دقیقه راه است اما وقتی به این محل می رسید فکر می کنید که کیلومترها  از شهر و هیاهوی آن فاصله گرفته اید، در تام کوک بهترین راه برای گشت و گذار قایق سواری است، نام این این محل از نام سه غار مهم این ناحیه گرفته شده است.

تام کوک

دهکده بات ترانگ

از شهر هانوی اگر فقط ۲۵ کیلومتر آنطرف تر بروید در آن سوی رودخانه سرخ به دهکده بات ترانگ می رسید دهکده ای کوچک است اما گذشته و تاریخی بلند و مهم دارد، قدمت آن به بیش از ۱۰۰۰ سال می رسد و دهکده ای باستانی است که به خاطر سرامیک هایش معروف است، صنعت سرامیک در دهکده بات ترانگ همیشه رونق داشته و در گذشته  ظرف های سفالی سلسله مینگ را تامین و حتی در دوره استعماری فرانسه سرامیک ها را صادر می کرده است،  کسانی که به این دهکده می روند می توانند سوغاتی های محلی زیبایی را از اینجا بخرند.

دهکده بات ترانگ

شهر هوآلو

اگر از شهر هانوی ۱۰۰ کیلومتر به سمت جنوب بروید به شهر هوآلو می رسید، در قرن ۱۰ و ۱۱ این شهر قطب سیاسی و تجاری کشور و پایتخت ویتنام بوده است و هنوز هم جاذبه های فرهنگی و تاریخی زیادی دارد، ارگ اصلی  و دیوارهای آن دیگر وجود ندارد اما در این شهر عبادتگاه های تاریخی زیادی هست.

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
286802
صفحات بازدید شده
3829645
بازدید کنندگان امروز
280
بازدیدکنندگان دیروز
489

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513