درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

غذاهای بینظیر در بهترین رستوران های مسکو

رستوران های مسکو

روسیه خیلی کشور بزرگی است و وسعت جغرافیایی آن باعث شده که غذاهای خوشمزه و متنوعی داشته باشد اما برای امتحان طعم غذاهای بینظیرش  باید در بین هزاران رستورانی که در شهر مسکو وجود دارد بهترین ها را انتخاب کنید. از آنجایی که مسکو شهری توریستی است به هر گوشه و کنار آن که نگاه کنید رستوران های زیادی را می بینید، ما در این پست به شما کمک می کنیم تا در سفر به مسکو به راحتی جایی مناسب برای غذا خوردن را پیدا  کنید، ما را همراهی کنید.

مسکو

رستوران کارلسون (Carlson)

اگر دوست دارید همراه خوردن غذایتان چشم اندازی زیبا در روبروی شما وجود داشته باشد تا طعم غذا را برای شما لذت بخش تر کند رستوران کارلسون  برای شما انتخاب مناسبی است. این رستوران در پشت بام قرار دارد و چشم انداز دلفریبش از میدان سرخ گردشگران زیادی را برای استراحت و امتحان غذاهای خوشمزه روسی به این محل می کشاند. با خدمات رسانی سریعی که رستوران دارد همین که بر روی صندلی راحت آن نشستید گارسون منوی سرآشپز «کارلو گریکو» را به دست شما می دهد، منویی که پر از غذاهای روسی است و هر کدام از غذاها با سابقه درخشانی که رستوران دارد حتما شما را راضی می کند. برای آمدن به این رستوران مشکلی از بابت رفت و آمد ندارید چون در کنار آن ایستگاه متروی نووکوزنتسک قرار دارد. اگر به گالری های هنری علاقه دارید و یکی از انگیزه هایتان برای سفر به مسکو، گالری و موزه های این شهر بوده خبر خوبی برایتان دارم و آن اینکه با آمدن به این رستوران می توانید از نگارخانه ترتیاکوف هم دیدن کنید چون در نزدیکی رستوران است. در این رستوران می توانید با ۵۰۰ روبل غذایی خوشمزه بخورید اما اگر دلتان می خواهد آخر هفته به اینجا بیایید بهتر است که صندلی خود را از قبل رزرو کنید.

رستوران کارلسون

رستوران ماریو (Mario)

ماریو در سفری غذایی، شما را به ایتالیا می برد تا غذاهای تاریخی ابن کشور را امتحان کنید. این رستوران موقیعت مکانی خیلی خوبی دارد و دقیقا در سمت راست ایستگاه متروی بیبیروو در بین دو مرکز خرید بزرگ قرار گرفته است. با شنیدن اسم مرکز خرید شاید به این فکر افتادید که در صورت رفتن به این رستوران، گشتی هم در مراکز خرید لوکس مسکو بزنید اما پیشنهاد ما این است که خرید را قبل از رفتن به رستوران انجام دهید چون با خوردن غذاهای خوشمزه ای مثل اسپاگتی با میگو و استیک با گوشت گاو شاید خرید کردن کمی سخت باشد! خوب است بدانید که این رستوران زمانی در لیست ۵ رستوران برتر روسیه قرار داشت پس خیالتان از کیفیت غذاهای آن راحت باشد.

رستوران ماریو

رستوران اسکای لانج (Sky Longue)

حتی اگر قصد غذا خوردن هم نداشته باشید اما برای چشم انداز رویایی این رستوران هم شده باید خودتان را به اینجا برسانید! اسکای لانج در طبقه ۲۲ برج بلند قرار دارد و در آن می توانید کل مسکو را ببینید. غذاهای اینجا واقعا خوشمزه است پس اگر مجبور بودید برای امتحان آن ها کمی بیشتر از جاههای دیگر پول خرج کنید عصبانی نشوید! پیشنهاد می کنم کمی زودتر به اینجا بروید تا بتوانید در میز کنار پنجره و یا در داخل بالکن بنشینید.

رستوران اسکای لانج

منبع: tripadvisor.in

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
301867
صفحات بازدید شده
4117039
بازدید کنندگان امروز
367
بازدیدکنندگان دیروز
451

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513