درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

چرا افراد اهل سفر در محیط کار موفق تر هستند؟

تاثیر سفر روی زندگی

سفر رفتن یکی از بایدهای زندگی همه ی ماست، ما سفر می کنیم تا از دست روزمره های زندگی فرار کنیم و در اینکه همه ی ما به تعطیلات نیاز داریم  شکی نیست. حداقل سالی یکبار بهتر است باشد، اگر هم بیشتر، بهتر. کار بدون سفر، باعث ملال انگیز کردن زندگی می شود و آدم هایی که زیاد سفر می کنند، چه در زندگی و چه در محل کار از آدم هایی که خیلی اهل سفر و گردش نیستند، موفق ترند. اما چرا؟ در ادامه همراه ما باشید:

سفر رفتن
  • کسانی که سفر می کنند، روشن فکرتر هستند

 

کسانی که زیاد کار می کنند و جایگاه شغلی خوبی دارند مثل مدیرها، همگی با هم متفق القول بوده اند که بعد از رفتن به سفر، توانسته اند بیشتر روی کارها تمرکز کنند و دید بهتری داشته باشند. این افراد معمولا شفاف فکر می کنندو دید مثبت تری نسبت به بقیه در زندگی دارند.

  • دوستان بیشتری در خارج از کشور دارند

برای مثال وقتی که برای یک سفر کاری یا یک نمایشگاه، به خارج از کشور می روید، با آدم های بیشتری از بقیه ی نقاط دنیا ملاقات می کنید و با خیلی از آنها، دوستان خوبی می شوید. این باعث می شود تا با آدم های زیادی در ارتباط باشید. بنابراین اگر دوست دارید روابط تان را وسیع تر کنید، باید به این نکته توجه کنید.

تاثیر سفر روی کار
  • بهتر می توانند کارها را سازمان دهی کنند

اگر برای سفر به کشور دیگری برنامه ریزی کرده باشید، باید منظم تر باشید و بتوانید کارهایتان را سازمان دهی کنید مثلا باید مراقب پاسپورتتان باشید، اگر همراهی دارید از او مراقبت کنید، بدانید می خواهید چه کنید، کجا بروید، چه غذایی بخورید و… در واقع سفرتان را مدیریت می کنید و یاد می گیرید تا این مدیریت و سازمان دهی را در وظایف دیگرتان هم انجام دهید.

  • دانش بالایی از فرهنگ های دیگر دارند

وقتی به یک کشور دیگر بروید، مطمئنا با فرهنگ ها و انسان های جدید ملاقات می کنید. این به شما کمک می کند تا دامنه ی اطلاعاتتان بیشتر شود و بفهمید دیگران چه طرز تفکری دارند و چگونه زندگی می کنند. حتی باعث می شود بتوانید قسمت های خوب فرهنگ آنها را جدا کنید و در زندگی خودتان هم استفاده کنید.

سفر رفتن و کار
  • آداب و معاشرت بهتری دارند، روابط قوی تر

سفر و مخصوصا سفر به یک کشور خارجی باعث می شود تا کمی اطلاعاتتان را بیشتر کنید مثلا چند اصطلاح خارجی جدید یاد بگیرید. این باعث می شود تا بتوانید با افراد آن کشور ارتباط برقرار کنید و در نتیجه خواه و ناخواه باعث بهتر شدن روابط اجتماعی تان می شود. اگر از این کار سربلند بیرون بیایید، می توانید تاثیر آن روی کارتان را به  طور عجیبی حس کنید.

  • رفتن به سفر یعنی یک شروع تازه

برای درک این موضوع یک مثال ساده می زنیم. وقتی گوشیتان هنگ می کند، چه می کنید؟ آن را یکبار خاموش کرده و دوباره روشن می کنید تا مثل اول به خوبی کار کند. سفر هم با زندگی شما همین کار را  می کند و در واقع مغز ما هم نیاز به استراحت دارد حتی اگر استراحتی کوتاه باشد. اگر سفر خارجی باشد که چه بهتر. سفر علاوه بر اینکه فرد را از روزمرگی دور می کند، انرژی بسیار زیادی به او می دهد و از او یک انسان بهتر می سازد.

یکی از مدیران موفق آمریکا در شرکت کثی پاسیفیک در این باره می گوید: فردی که خوش سفر است، فرد شاغل زیرکی است چون نگرش و دیدی که در سفر بدست می آید، در هیچ کلاس درس و یا محیط کاری آموخته نمی شود.

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
301867
صفحات بازدید شده
4117039
بازدید کنندگان امروز
367
بازدیدکنندگان دیروز
451

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513