درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

خصوصیات اخلاقی کسانی که زیاد به سفر می روند

خصوصیات اخلاقی کسانی که زیاد به سفر می روند

اگر شما مثل من باشید مطمئنا عاشق سفر رفتن هستید و سفر بخشی از ویژگی اخلاقی شماست. وقتی از شما پرسیده می شود که چرا با دوستان، خانواده  و یا افراد غریبه به سفر می روید معمولا دلایل مختلفی مثل ملاقات با افراد جدید، تجربه چیزهای جدید، دیدن جاههای جدید، چشیدن طعم غذاهای جدید، ماجراجویی، بیرون آمدن از دامنه امن، رشد شخصیتی و … را نام می برید.  سفر می تواند کاملا روی رشد شخصیتی شما تاثیر داشته باشد. من به مدت یک سال کوله گردی کردم و بعد از آن شخصیتم خیلی دچار تغییر شد. اگر قصد سفر دارید اما به دلایلی آن را به تاخیر می اندازید بهترین پیشنهادی که می توانم به شما بدهم این است که زودتر سفر خود را شروع کنید چون سفر بدون شک شما را بهتر از گذشته خواهد کرد. اگر می خواهید با خصوصیات اخلاقی کسانی که زیاد به سفر می روند آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.


ماجراجو هستیم

مسافرت یعنی مکان های جدید را دیدن، با افراد جدید ملاقات کردن و درگیر تجربه های جدید شدن. به عنوان یک مسافر، ما به طور طبیعی روح ماجراجویی داریم. این بخشی از شخصیت ماست و هر جه بیشتر به سفر می رویم روح ماجراجویی بیشتر در ما رشد می کند.

ماجراجویی

می خواهیم بیشتر یاد بگیریم، کنجکاو هستیم

همانطوریکه از جایی به جای دیگر می رویم و افراد جدید را می بینیم به صورت ناخداگاه دائما در حال یادگیری چیزهای جدید هستیم. ما شدیدا درباره همه چیز کنجکاو شده ایم و مشتاق یادگیری چیزهای جدید چه رسوم فرهنگی و چه مهارت های جدید هستیم.

از تغییر استقبال می کنیم

وقتی در حال سفر هستیم همه چیز دائما برای ما تغییر می کند. همیشه خود را در محاصر افراد و مکان های جدید می بینیم و با گذشت زمان یاد می گیریم که از این تغییرات استقبال کنیم و یاد می گیریم که منتظر تغییر باشیم.

خودمان را بهتر می شناسیم

سفر توانایی ها، ضعف ها، چیزهایی که دوست داریم و نداریم، و شخصیتمان را به ما نشان می دهد. گاهی در سفر به مشکلاتی بر می خوریم و خودمان آن را حل می کنیم و در این راه یاد می گیریم که چه توانایی هایی داریم.

سفر

به خوبی با شرایط سازگار می شویم

طبیعت سفر این است که ما دائما خود را با شرایط مختلف، محیط جدید، افراد و تجربه های تازه سازگار کنیم.  سفر به کشور جدید که در آن غذا، زبان و روش زندگی جدیدی وجود دارد نیاز دارد که ما رژیم غذایی خود را با شرایط جدید وفق دهیم و کمی زبان آن کشور رایاد بگیریم. همیشه باید تغییر کنیم و همیشه نیاز است که با شرایط جدید وفق پیدا کنیم.

خیلی مستقل هستیم

وقتی به نیوزلند رفتم زیاد پول نداشتم اما توانستم کار و اقامتگاه مناسبی را پیدا کنم. وقتی سفر می کنیم متوجه این می شویم که نسبت به هر کاری که انجام می دهیم مسئول هستیم. ما یاد می گیریم که با چالش های مختلفی که در مسیرمان قرار می گیرد روبرو شویم چالش هایی مثل رزرو محل اقامت  و یا حتی شغل پیداکردن.

لذت سفر

عزت نفس بیشتری داریم

وقتی در حال سفر هستیم از منطقه امن خود بیرون آمده و خود را با چالش هایی روبرو کرده ایم. با افراد غریبه صحبت می کنیم، افراد جدید را در هاستل ها می بینیم، مجبور هستیم مشکلاتی که برایمان پیش می آید را حل کنیم و همه اینها باعث می شود که به توانایی های خودمان اعتماد بیشتری پیدا کنیم.

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
279637
صفحات بازدید شده
3700117
بازدید کنندگان امروز
91
بازدیدکنندگان دیروز
664

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513