خبر خوش اسپادانا-به زودی تورهای مراکش به صورت مستقیم از مشهد

خبر خوش اسپادانا برای همشهریان عزیزمان

به زودی تورهای مراکش به صورت مستقیم از مشهد

کازابلانکا- ریاست هیئت مدیره ی آژانس مسافرتی اسپادانای مشهد در سفر به کشور تاریخی مراکش در شمال غرب قاره آفریقا با نمایندگان و کارگزاران گردشگری این کشور در مورد همکاری های دو جانبه گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اسپادانا، ریاست هیئت مدیره ی شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا طی سفری یک هفته ای به کشور مراکش، از شهرهای کازابلانکا، مراکش و آگادیر بازدید نمودند و با نمایندگان و کارگزاران گردشگری این کشور در مورد همکاری های دو جانبه گفتگو کردند.

بنا به این گزارش، آقای طاهری ضمن بازدید از مناطق باستانی، تفریحی و فرهنگی-هنری و نیز هتل های مختلف این سه شهر، اذعان داشتند: " با توجه به درخواست های متعدد همشهریان عزیزمان مبنی بر راه اندازی تورهای متنوع با نرخ مناسب در این مسیر، در صدد برآمدیم تا با سفر به مراکش، پتانسیل های این کشور زیبا و دوست داشتنی را شناسایی کنیم تا بتوانیم به بهترین نحو پاسخگوی ذائقه ی گردشگری مردم عزیزمان باشیم".

ایشان با تاکید بر این نکته که مراکش کشوری با قابلیت های توریستی کم نظیر می باشد، ادامه دادند: " این کشور برای بسیاری از هموطنان خوبمان ناشناخته باقی مانده است. مراکش کشوری باستانی، فرهنگی و تفریحی می باشد که بنا به شباهت های فرهنگی زیاد با ایران، دارای جذابیت های بسیار زیادی برای ایرانیان می باشد".

وی ادامه داد: " با رایزنی های صورت گرفته و قراردادهای منعقد شده با طرف های خارجی، نوید این را می دهیم که به زودی با تورهای انفرادی و گروهی خاص، با نرخ مناسب و با پروازهای خارجی مستقیم از مشهد و همچنین با اقامت در هتل های 5 ستاره، به صورت ماهانه در خدمت عزیزان همشهریمان، آن طور که لیاقت شرکت در تورهای لوکس را دارند، باشیم".

آقای طاهری در پایان بیان کردند: " امیدواریم بتوانیم با مناسب ترین نرخ در ایران و تعداد شب های اقامت بیشتر نسبت به سایر شرکت های مسافرتی، از سرتاسر میهن همراه هموطنان خوبمان در این مسیر باشیم. همچنین در پی آن هستیم تا با مذاکره با سفیر مراکش در ایران، امورات مربوط به صدور ویزا را تسهیل نماییم".

مراکش یا همان مغرب، کشوری است که در شمال غربی آفریقا واقع شده و دارای ساحلی طولانی با اقیانوس اطلس است که از شمال به جیل الطارق و دریای مدیترانه می رسد. این کشور آفریقایی که دین رسمی آن اسلام می باشد، دارای جمعیتی در حدود 31 ملیون نفر می باشد.

پایتخت سیاسی مراکش، شهر رباط است. اما بزرگترین شهر آن، کازابلانکاست که بیشترین جمعیت شهری را نیز به خود اختصاص داده است. از شهرهای بزرگ دیگر این کشور می توان شهرهای رباط، فاس، مراکش و آگادیر را نام برد که هر یک دارای جذابیت های فرهنگی و هنری خاص خود می باشند.

آثار عمده ی تاریخی این کشور شامل مساجد، آرامگاههای سلاطین، کاخها و موزه های سیاحتی-تاریخی می شوند. این کشور به دلایل جذابیت های هنری فراوان، همواره میزبان لوکیشن های فیلم های تاریخی متعددی بوده و هست.

از سایر تفریحات این کشور می توان به تفریحات ساحلی، گشت های شهری، کارناوال های موسیقی و ... نام برد.

در پایان می توان مراکش را کشور موسیقی، هنر، تاریخ و شادی نامید.

انتهای خبر/*

 

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513