پل های لندن با بودجه 20 میلیون پوندی نورپردازی می شوند

برای پل های اصلی لندن برنامه ای با بودجه 20 میلیون پوند در نظر گرفته شده تا نورپردازی شوند. این پروژه که "رودخانه روشن" نامیده شده 17 پل از جمله پل آلبرت در چلسی و تاور بریج را شامل می شود و هدف از اجرای آن علاوه بر ایجاد یک چشم انداز زیبا، تشویق مردم به لذت بردن از رودخانه تیمز در طول شب است.

در یک رقابت همگانی از همه معماران، طراحان و مهندسان دعوت شده که طرح های خود را برای این پروژه ارائه دهند. شهردار لندن صادق خان می گوید این پروژه شهر را دگرگون می کند: "این یک فرصت بسیار خوب است تا با تزئین پل های شناخته شده لندن زندگی جدیدی به درون شهر دمیده شود. رودخانه چهره جدیدی به خود می گیرد، جنب و جوش روزانه بیشتر می شود و از اقتصاد رو به رشد شب های لندن هم حمایت بیشتری می شود. این یک گالری هنر رایگان و بسیار زیبا برای لندنی ها و همه بازدید کنندگان خواهد بود تا لندن بهتر به دنیا شناسانده شود. "

از شرکت کنندگان در این رقابت خواسته شده طرح هایشان با محیط زیست سازگار باشد و چشم انداز زیبایی ایجاد کند. رقابت در 7 جولای (17 تیر) به پایان می رسد و سپس بودجه 20 میلیون پوندی برای اجرای طرح برنده اختصاص می یابد.

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513