درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

پل های لندن با بودجه 20 میلیون پوندی نورپردازی می شوند

برای پل های اصلی لندن برنامه ای با بودجه 20 میلیون پوند در نظر گرفته شده تا نورپردازی شوند. این پروژه که "رودخانه روشن" نامیده شده 17 پل از جمله پل آلبرت در چلسی و تاور بریج را شامل می شود و هدف از اجرای آن علاوه بر ایجاد یک چشم انداز زیبا، تشویق مردم به لذت بردن از رودخانه تیمز در طول شب است.

در یک رقابت همگانی از همه معماران، طراحان و مهندسان دعوت شده که طرح های خود را برای این پروژه ارائه دهند. شهردار لندن صادق خان می گوید این پروژه شهر را دگرگون می کند: "این یک فرصت بسیار خوب است تا با تزئین پل های شناخته شده لندن زندگی جدیدی به درون شهر دمیده شود. رودخانه چهره جدیدی به خود می گیرد، جنب و جوش روزانه بیشتر می شود و از اقتصاد رو به رشد شب های لندن هم حمایت بیشتری می شود. این یک گالری هنر رایگان و بسیار زیبا برای لندنی ها و همه بازدید کنندگان خواهد بود تا لندن بهتر به دنیا شناسانده شود. "

از شرکت کنندگان در این رقابت خواسته شده طرح هایشان با محیط زیست سازگار باشد و چشم انداز زیبایی ایجاد کند. رقابت در 7 جولای (17 تیر) به پایان می رسد و سپس بودجه 20 میلیون پوندی برای اجرای طرح برنده اختصاص می یابد.

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
298269
صفحات بازدید شده
4048554
بازدید کنندگان امروز
468
بازدیدکنندگان دیروز
556

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513