درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

هتل 5 ستاره "لاله‌پارک" در تبریز افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، هتل 5 ستاره "لاله‌پارک" در تبریز، دیروز و در مراسمی با حضور رئیس‌سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و جمعی دیگر از مقامات استانی و شهری به طور رسمی افتتاح شد.

این هتل که با 80 میلیون دلار سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی و حضور فعال سرمایه‌گذاران خارجی در 17 طبقه احداث شده است،دارای 220 اتاق و سوئیت است.

افتتاح این هتل ظرفیت اقامتی آذربایجان شرقی را به میزان 550 تخت افزایش داده و به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم زمینه اشتغال بیش از 5000 نفر را فراهم خواهد کرد.

از مهمترین ویژگی‌های این هتل می‌توان به هم‌سو بودن با استانداردهای بین‌المللی، قرار گرفتن در کلاس جهانی، قرار گرفتن در کنار یک مجتمع تجاری بین‌المللی، حضور کادر حرفه‌ای و آموزش دیده، چندین سالن همایش و مجموعه مجهز ورزشی اشاره کرد.

علی پولاد، رئیس هیات‌مدیره شرکت لاله پارک تبریز در آئین افتتاح این مرکز اقامتی اظهار کرد: تا کنون چهار هزار میلیارد ریال برای ساخت مجموعه لاله پارک تبریز متشکل از مرکز خرید و هتل 5 ستاره هزینه شده است.

وی از جمله ویژگی‌های هتل 5 ستاره "لاله‌پارک" را هدر نرفتن فضای فیزیکی اعلام کرد و افزود: بر اساس آمار موجود هر سال 6 میلیون نفر از هموطنان ما از مناطق مختلف کشور از مرکز خرید "لاله پارک" تبریز دیدن و خرید می‌کنند و می‌توانند از امکانات این هتل بهره‌مند شوند.

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
298269
صفحات بازدید شده
4048554
بازدید کنندگان امروز
468
بازدیدکنندگان دیروز
556

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513