حضور اسپادانا، تنها نماینده صنعت گردشگری در هیئت تجاری همراه دکتر ظریف، وزیر امور خارجه، به چهار کشور اروپایی

حضور اسپادانا، تنها نماینده صنعت گردشگری در هیئت تجاری همراه دکتر ظریف، وزیر امور خارجه، به چهار کشور اروپایی✔️حضور اسپادانا به عنوان تنها نماینده صنعت گردشگری در هیئت تجاری همراه دکتر ظریف، وزیر امور خارجه، به چهار کشور اروپایی

✅مدیر عامل شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا به عنوان تنها نماینده صنعت توریسم ایران در جمع هیئت تجاری به همراه وزیر محترم امور خارجه ایران، آقای دکتر ظریف، صبح دیروز یکشنبه 9/3/95 عازم چهار کشور اروپایی لهستان، فنلاند، سوئد و لتونی شد.
به گزارش روابط عمومی اسپادانا، در این سفر خانم مقدم به اتفاق 60 فعال اقتصادی ایران به سرپرستی محسن جلال پور رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، وزیر امور خارجه کشورمان را همراهی می کنند.
این هیئت، پس از لهستان به فنلاند، سوئد و لتونی سفر خواهد کرد. هیئت ایرانی افزون بر مذاکرات دوجانبه، در نشست های اقتصادی مشترک با هر یک از این چهار کشور شرکت می کند و فعالان اقتصادی براساس زمینه فعالیت خود با طرف های خارجی دیدارهای رودررو خواهند داشت.خانم مقدم در مصاحبه با روابط عمومی اسپادانا، با ابراز خرسندی از حضور اسپادانا به عنوان تنها نماینده صنعت گردشگری ایران در این اجلاس، این سفر را نقطه عطفی در روابط تجاری-گردشگری با کشورهای اروپایی تلقی کردند و افزودند: "هدف اصلی از شرکت در این سفر، گسترش و تحکیم روابط تجاری، فرهنگی و اقتصادی در حوزه گردشگری بین ایران و این چهار کشور اروپایی می باشد".
وی ادامه داد: " با توجه به فرصت پیش آمده در این فروم های تجاری، امیدواریم بتوانیم با حمایت وزیر امور خارجه کشورمان و ریاست اتاق بازرگانی، نرخ تبادل مسافر بین ایران و کشورهای اروپایی را افزایش دهیم، چرا که با رونق گرفتن صنعت توریسم در داخل کشور، بسیاری از چالشها نظیر رکود اشتغال، کم کار شدن برخی از بنگاه های اقتصادی مرتبط و ... به مرور زمان مرتفع خواهد شد".
مدیرعامل آژانس اسپادانا در ادامه خاطرنشان کردند:" علیرغم رشد صنعت گردشگری در جهان طی سال های اخیر، ایران سهم ناچیزی از این بازار را به خود اختصاص داده است؛ این در حالیست که میهن عزیزمان نسبت به خیلی از کشورهای توریستی دنیا منابع غنی تری در حوزه توریسم و اکو توریسم را داراست".
وی در پایان با ابراز خوش بینی نسبت به این نشست های تجاری مشترک افزود:" طی اولین روز در این سفر چهار روزه، با نمایندگان صنعت گردشگری لهستان، نشست های خوب و پر باری را برگزار کردیم و امیدوارم در برگشت به ایران خبرهای خوبی را به اطلاع هموطنان عزیزمان برسانیم".
شایان ذکر است، این جلسات تجاری با نمایندگان فنلاند، سوئد و لتونی نیز در خاک کشورهایشان برگزار گردد، که نتایج و اخبار این نشست ها طی روزهای آتی به اطلاع همشهریان عزیزمان و همراهان همیشگی اسپادانا خواهد رسید.
پایان خبر

 

 

 

 

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513