حضور ویژه اسپادانا به عنوان حامی جوایز روز بزرگداشت مقام معلم در ضیافت شام دانشگاه خیام

منتشر شده در News

همایش بزرگداشت مقام معلم با حضور بیش از 400 نفر از هیئت علمی، اساتید و مدیران دانشگاه خیام در روز بیست و یکم اردیبهشت ماه 95 با تلاش معاونت دانشجویی این دانشگاه و حمایت آژانس مسافرتی اسپادانا در تالار قصر مهرگان شاندیز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اسپادانا، طی این مراسم در ابتدا آقای دکتر طیرانی ریاست دانشگاه خیام در جمع پرشور و خودمانی اساتید این دانشگاه به تاریخچه تأسیس موسسه آموزش عالی خیام (سابق) و روند تبدیل آن به دانشگاه فعلی پرداختند. ایشان در ادامه اظهار داشتند: "با تلاش های بسیاری که انجام شد موفق شدیم استانداردهای لازم برای کسب مجوز راه اندازی دانشگاه را کسب کنیم که یکی از این استانداردها، تأسیس 3 دانشکده مجزا بود. اکنون دانشگاه خیام با بیش از 4 دانشکده و حضور بیش از 90 نفر عضو هیئت علمی و 150 نفر استاد حق التدریسی، تبدیل به یکی از مراکز علمی قدرتمند در شرق کشور شده است".

در ادامه این مراسم با شکوه که با حضور دکتر بزرگ نیا، پدر علم آمار ایران برگزار شد، مجری مراسم ضمن تجلیل از مقام معلم به معرفی آژانس اسپادانا بعنوان اسپانسر جوایز این همایش پرداخت.

در این ضیافت مجلل، طی قرعه کشی 6 نفر از اساتید هیئت علمی برنده بلیت رفت و برگشت دبی شدند که این جوائز از طرف خانم مقدم، مدیر عامل و آقای طاهری ریاست هیئت مدیره آژانس اسپادانا تقدیم این عزیزان گردید.

در ادامه، ریاست هیئت مدیره اسپادانا ضمن ایراد سخنرانی، تصریح کرد:" امسال نیز همچون سالهای گذشته با برگزاری تورهای خاص، با کیفیت و در خور شأن مردم خوبمان، در خدمت عزیزان همشهریمان هستیم". آقای طاهری با اظهار این نکته که امسال در مسیرهای روسیه، مالدیو، ویتنام، مراکش، مالزی-سنگاپور و ... با پروازهای لوکس امارات و قطر ایرویز همراه همشهری های خاص پسند هستیم، افزود: "آژانس اسپادانا با هدف فراهم آوردن اوقاتی آرام و خاطره انگیز برای اساتید و هیئت علمی دانشگاه خیام، شرایط ویژه ای را برای خرید هر چه آسان تر این تورها در نظر گرفته است".

وی در ادامه به معرفی مرکز خصوصی اسپا و ماساژ "کلوپ سرزمین سلامتی، Health Land Club" که موسس و ریاست هیئت مدیره آن مجموعه نیز می باشد، پرداخت و اذعان داشت: "ادعا می کنم این مرکز لوکس و خاص که صرفاً پذیرای افراد خاص مشهد افتتاح شده است، به زعم خیلی از میهمانان ویژه ای که از این کلوپ استفاده کرده اند، بی نظیرترین مجموعه اسپا و ماساژ در دنیا می باشد". وی در ادامه از تمامی حضار دعوت کرد به صورت رایگان از این مجموعه که با شعار "زمانی برای خودم" می فعالیت می نماید، استفاده نمایند.

{gallery}news/ESP-SPN-KHYM{/gallery}

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513