پرواز امارات

نوشته شده توسط اسپاداناسیر. منتشر شده در پرواز امارات

هواپیمایی امارات

امارات بزرگترین خط هوایی خاورمیانه است که دفتر مرکزی‌اش در دبی قرار دارد و متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری دولت دبی است. امارات هر هفته بیش از 3400 پرواز به 142 شهر در 78 کشور دارد. وب‎سایت هواپیمایی امارات خدمات آنلاین رزرو پرواز و هتل، کرایه اتومبیل، چک کردن وضعیت پرواز و برنامه‌های تخفیفی برای مشتریان ثابت ارائه می‌دهد.

کلاس پرواز

امارات سه کلاس پرواز فرست، بیزنس و اکونومی دارد. فرست کلاس امارات برای امکانات لوکسش معروف است؛ می‌توانید در سوئیت خصوصی‌تان دوش بگیرید یا از اسپا استفاده کنید. هر وقت هوس کردید از منوی مخصوص 5‌ستاره، غذا و نوشیدنی سفارش دهید و از 1800 شبکه تلویزیونی لذت ببرید. در بیزنس کلاس صندلی‌تان علاوه بر اینکه تخت می‌شود، سرویس تلفن و شارژ کردن لپتاپ هم کنارش دارد. در کلاب انحصاری هواپیما هم می‌توانید با همراهان یا مسافران دیگر گپ بزنید، موزیک گوش کنید و نوشیدنی بخورید. در اکونومی مانیتور شخصی روبرو‌یتان دارید که شبکه‌های تلویزیونی متنوعی را نمایش می‌دهد. تمام صندلی‎ها هم سرویس تلفن و ارسال ایمیل و پیام کوتاه دارند. کابین طوری طراحی شده که فضا نسبتا باز و صندلی‌ها راحتند. نورپردازی هم طوری‌ست که جت‌لگ ناشی از پرواز کمتر اذیتتان کند. یک وعده غذای چندبخشی که ترکیبی از آشپزی محلی و بین‌المللی‎ست همراه با نوشیدنی سرو می‌شود. برای بچه‌ها هم برنامه سرگرمی مخصوص و غذای مخصوص دارند.

مقدار بار مجاز:

در اکونومی 30 کیلو بار، در بیزنس 40 کیلو و در فرست کلاس 50 کیلو بار می‌توانید با خود ببرید. بار مجاز داخل کابین هم 7 کیلو است. برای اینکه بدانید پروازتان دقیقاً چه امکاناتی دارد، می‌توانید شماره پرواز را در سایت امارات وارد کنید.

هواپیما و صندلی:

 ناوگان مدرن و پیشرفته‌ امارات 231 هواپیما شامل سه مدل ایرباس و 4 مدل بوئینگ 777 است. صندلی‌های اکونومی راحتند و علاوه بر جای سر قابل تنظیم، مانیتور شخصی با بیش از 600 کانال تلویزیونی و محل مخصوص شارژ لپتاپ هم دارند. امارات یکی از معدود خطوط هوایی است که در بوئینگ 777 خود ده صندلی در هر ردیف دارد. مانیتور‌های اکونومی امارات بزرگترین صفحه نمایش را بین تمام خطوط هوایی دارند. سیستم سرگرمی داخل کابین امارات ICE است که مخفف اطلاعات، ارتباطات و تفریح است و از سال راه‌اندازی‌اش در 2003 تا کنون هر سال جایزه‌ بهترین سیستم سرگرمی داخل کابین را از وبسایت «اسکای‌ترکس» دریافت کرده. تعداد کانال‌هایICE  از سیستم‌های سرگرمی تمام خطوط هوایی دیگر بیشتر است. هواپیماییِ 4‌ستاره‌ امارات جایزه‌ بهترین خط هوایی خاورمیانه و همینطور خط هوایی سال را هم در 2013 دریافت کرده است.

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513