درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

خرید و شام در سنگاپور

دیدنی های سنگاپور

اگر به سنگاپور سفر کردید، زمان را مدیریت کنید تا هیچ یک از دیدنی های جذاب این کشور زیبا را از دست ندهید. سنگاپور کشوری است که میتوانید خانوادگی به آن سفر کنید و همه اعضای خانواده از سفرشان لذت ببرند. ما در اینجا دو جایی را که در سفر به سنگاپور می توانید ببینید به شما  معرفی می کنیم:

marina bay sands

خلیج مارینا (Marina Bay)

گشت و گذار در منطقه خلیج ساحلی مارینا

برای شام آماده اید؟ در منطقه خلیج مارینا و مجتمع تجاری (Marina Bay Sands)، حجم زیادی از رستوران های مختلف و با کیفیت قرار دارد که با دارا بودن محیطی خانوادگی، غذاهایی بسیار عالی سرو می کنند. در صورت تمایل هم گزینه دیگر، رفتن به رستوران (RISE) است که یک رستوران بوفه آزاد بوده و انواع غذاهای محلی و بین المللی را ارائه می دهد. در ساعات پایانی روز و نمایش های ویژه رقص نور و آب در آب نماهای این منطقه اجرا می شود که هر برنامه به مدت ۱۳ دقیقه ادامه دارد. زمان آغاز این برنامه ها در ساعت ۸ تا ۹ و ۳۰ دقیقه شب در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه بوده و در روزهای جمعه و شنبه نیز این نمایش برای سه مرتبه در ساعات ۸ ، ۹ و نیم و ۱۱ اجرا می شود. برای دیدن این نمایش جالب نیازی به خرید بلیط نبوده و می توانید به صورت رایگان از آن لذت ببرید.

orchard road

خیابان اورچارد (Orchard Road)

خرید و بازارگردی

پیشنهاد می کنیم به خیابان مشهور اورچارد رفته و از پاساژها و مراکز خرید متعدد آن دیدن کنید. در مراکز خرید مشهور این خیابان مانند (Paragon) و (Forum) شما می توانید نمایندگی برندهای مشهور مانند (like Banana Republic) و (Calvin Klein) را پیدا کرده و پوشاک مورد علاقه خود را تهیه کنید و کودکان را نیز در مرکز بازی این منطقه گذاشته و با خیال راحت به کار خود برسید. در مراکز خرید این خیابان بدون اغراق گزینه های متعدد و فراوانی برای صرف شام وجود داشته و در این میان برخی رستوران ها مانند (Swensen’s) در مرکز خرید  (ION Orchard) ، (OverEasy) در مرکز خرید (Liat Towers) ، (Tony Roma’s) در مرکز خرید (Orchard Central) و رستوران چینی (Din Tai Fung) در مرکز خرید (Paragon) دارای محیطی خانوادگی بوده و تنوع غذائی مناسبی دارند. انواع مرغ سرخ شده، کباب دنده و غذاهای سنتی چینی مانند دامپلینگ در این رستوران ها عرضه می شوند. پیشنهاد می کنیم پس از صرف شام در خیابان اورچارد کمی قدم زده و از بستنی های مشهور این خیابان به عنوان دسر امتحان کنید، بستنی های ساندویچی ارائه شده در این خیابان، بی نظیر هستند.

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
298334
صفحات بازدید شده
4049863
بازدید کنندگان امروز
200
بازدیدکنندگان دیروز
540

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513