درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

چطور در کم تر از ده دقیقه چمدان ببندیم؟

 بسته‌بندی برای یک سفر کار سخت و زمان‌بری نیست. شما حتی می‌توانید برای سفرهای خیلی طولانی بسته‌بندی وسایل خود را با کمی تمرین در چند دقیقه انجام دهید. یاد بگیرید که چگونه برای یک سفر پربازده و با استرس کم‌تر بسته‌بندی خود در 10 دقیقه و حتی کم‌تر انجام دهید.

گام‌ها 

 1- در صورتی که می‌توانید شستشو و اتو کردن لباس‌های خود را شب قبل از سفر انجام دهید. نه تعدادی از آن‌ها بلکه همه‌ی آن‌ها.

58_Kamtar10DaghigheChamedan__7_

 

 2- اینکه چند روز می‌خواهید دور از خانه بمانید را در نظر بگیرید، به عنوان مثال، اگر سفر شما برای پنج روز طراحی شده است، قطعاً باید لباس‌هایی همراه خود ببرید که برای پنج روز پوشاک شما را تأمین کنند. به اینکه در سفر می‌خواهید چه کاری در سفر انجام دهید فکر کنید. شام‌های پرزرق و برق؟ پارک‌های تفریحی؟ بازدید از مکان‌ها در سپیده‌دم صبح یا هوای گرگ‌ومیش؟

 

58_Kamtar10DaghigheChamedan__2_

 

3- حالا بر روی تخت خود یا بر روی زمین سه دست لباس پایین‌تنه (دامن یا شلوار) را که قرار است بپوشید بگذارید و پنج تا از لباس‌های بالاتنه (تی‌شرت، پیراهن و پلیور) را با آن‌ها تناسب دهید. تصمیم بگیرید که کدام یک با همدیگر مطابقت دارند و گزینه‌های اساسی را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید موارد انتخاب شده به خوبی با هم تناسب داشته باشند. 

 

58_Kamtar10DaghigheChamedan__5_

 

4- ضروریات خود را مانند زیرپوش‌ها، جوراب‌ها و ... بردارید. این موارد را به همراه لباس‌های دیگر بپیچید و در چمدان خود جا دهید. همچنین، کفش مناسبی که احتیاج خواهید داشت را بردارید. اطمینان حاصل کنید در انتخاب این موارد وقت زیادی هدر ندهید. کفش و کتی که برای روز بعد سفر می‌خواهید بپوشید را در بالای همه لباس‌ها در چمدان قرار دهید. 

 

58_Kamtar10DaghigheChamedan__3_

 

5- پیژامه‌های خود را فراموش نکنید. شب قبل از سفر خود پیژامه‌ها را در بالای چمدان خود قرار دهید و چند دقیقه قبل رفتن آن‌ها را در چمدان قرار دهید. 

 

58_Kamtar10DaghigheChamedan__4_

 

6- وسایل آرایشی بهداشتی خود را همراه ببرید. خیلی سریع برس موی، محصولات آرایشی، سشوار و اتو مو (در صورتی که از آن‌ها استفاده می‌کنید) را در کیف خود قرار دهید. خمیردندان، مسواک و اسپری خوشبوکننده خود را فراموش نکنید. شامپوی خود را برای استفاده‌ی منظم بردارید و یک صابون همراه خود داشته باشید. 

 

58_Kamtar10DaghigheChamedan__6_

 

7- به سرگرمی و تفریح فکر کنید. اگر همراه خود بچه می‌برید و اگر با هواپیما یا تاکسی می‌خواهید به مسافرت ممکن است کمی برای شما خسته‌کننده باشد. یک سی‌دی پلیر، MP3 Player یا iPod همراه خود داشته باشید. همچنین کتاب‌های موردعلاقه خود را می‌توانید همراه ببرید. اگر می‌خواهید در طول سفر رانندگی کنید به اندازه‌ی کافی هیجان سفر خواهید داشت. همچنین، نوشیدن سودا همراه با آب فراوان ایده‌ی بسیار خوبی است.

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
298334
صفحات بازدید شده
4049863
بازدید کنندگان امروز
200
بازدیدکنندگان دیروز
540

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513