درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ره پویان اسپادانا در سال 1383 با هدف ارائه تورهای جدید در مسیرهای خاص و همچنین پیاده سازی ایده های نو در زمینه گردشگری در شهر توریستی مشهد افتتاح گردید. اسپادانا در آن سال با 3 نفر پرسنل در فضایی حدود 25 متر مربع فعالیت خود را شروع نمود و با شناخت نیاز بازار نسبت به برگزاری تورهای خاص به مقصد کشورهای جنوب شرق آسیا شامل تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی و ... اقدام کرد که با استقبال مسافران روبرو گردید.
سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری تورهای با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی در آن حوزه جغرافیایی، باعث شد اسپادانا برای ارائه بهتر خدمات در سال 1385 یک شعبه کارگزاری در کشور تایلند (بانکوک) تاسیس کند. از آن زمان به بعد، اسپادانا با برگزاری تورهای چارتری هفتگی با پروازهای مستقیم از مشهد توسط ایرلان‌های ایرانی و خارجی، توانست به عنوان مجری انحصاری تورهای جنوب شرق آسیا شناخته می‌شود.
ادامه

 
 

ده شهرى که می‌توانید در آنها پیاده گردش کنید!

سایت بوکینگ که سایتى براى پیدا کردن هتل و اقامتگاه به صورت آنلاین است، این بار از طریق اطلاعاتى که از بیش از ٢٦میلیون نفر مسافر به دست آورده است، بهترین شهرها را براى مسافرت بدون استفاده از ماشین، به صورت پیاده، با دوچرخه و یا با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومى مشخص کرده است. ممکن است بپرسید چرا پیاده؟ سه دلیل وجود دارد. دلیل اول اینکه بعد از شام سنگینى که شب اول میل می‌کنید، پیاده‌روی بهترین کار براى سوزاندن کالرى است. دلیل دوم اینکه رفتن به بعضى از جاها با ماشین امکان‌پذیر نیست و دلیل آخر اینکه نیازى به صرف کردن وقت و هزینه‌ی زیاد براى پیدا کردن پارکینگ و یا جاى پارک مناسب، نیست.

مونیخ

شما در هرکجاى مونیخ با مناظرى باواریایى روبه‎رو مى‌شوید. از جاهاى دیدنی‌ای که حتماً باید از آن بازدید کنید، یکى از بزرگ‌ترین پارک‌های اروپا، باغ انگلیسى است که در آن دریاچه‌های زیبا، بناهاى تاریخى و حتى سفره‌خانه‌های ژاپنى وجود دارد. در شهر نیز می‌توانید از ویترین مغازه‌ها دیدن کنید، از ساختمان‌های زیبا لذت ببرید و از کلیساى جامع فراونکیرخه بازدید کنید.

Munich

 

کیوتو

این شهر در ژاپن تلفیقى از فرهنگ باستانى و مدرن دارد. از معروف‌ترین جاهاى دیدنى کیوتو می‌توان به معبدها، مراسم چاى و نمایشگاه گل اشاره کرد. شما علاوه بر پیاده گشتن در شهر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومى استفاده کنید که تقریباً تمام مکان‌های دیدنی کیوتو را پوشش می‌دهند. یکى دیگر از جاهاى بسیار خوب براى گردش، معبد کیومیزودرا است که در آن غرفه‌هایی برای فروش اسنک وجود دارد.

Kyoto

هلسینکى

هلسینکى پایتخت فنلاند به داشتن پیاده‌روهای زیبا مشهور است. در این شهر قدم بزنید و از معمارى اسکاندیناوى به کار رفته و زیبایی‌های بی‌نظیر شهر که آمیخته با فرهنگ فنلاندى است، لذت ببرید. 

helsinki

بوردو

بوردوى فرانسه با ساختمان‌های نئوکلاسیک، بلوارهاى مناسب براى پیاده‌روى، میدان‌هایى با فواره‌های زیبا و فضاى دل انگیزش، شهرى مناسب براى بازید است. این شهر به شدت براى دوچرخه‌سواری مناسب است و سیستم حمل و نقل تحسین‌برانگیزی دارد.

bordeaux

فلورانس

 در فلورانس ایتالیا می‌توانید از نوشیدن اسپرسو و تابش آفتاب در باغ بابلى لذت ببرید. هم‌چنین می‌توانید بر روى پل پونته وچینو (تنها پلى که در جنگ جهانى دوم توسط ارتش آلمان تخریب نشد) قدم بزنید. خیابان‌های سنگ‌فرش نیز به جاذبه‌های این شهر افزوده است و برخى از این خیابان‌ها فقط مخصوص پیاده‌روی است که این امر قدم زدن در این خیابان‌ها را دلپذیرتر می‌کند.

florence

نیویورک

مهم نیست در چه جاهایى از نیویورک قدم بزنید، احتمال گم شدن در این شهر بسیار کم است. در منهتن قدم بزنید و از جاهاى مختلف آن مانند سوهو، لیتل ایتالى و سنترال پارک دیدن کنید. کاربران سایت بوکینگ پیاده‌روی در این شهر را بسیار توصیه کرده‌اند ولى اگر خواستید می‌توانید از مترو استفاده کنید.

new_york

پرث

در شهر پرث استرالیا از خیابان‌های قدیمى، معمارى زیبا و فضاهاى سبز لذت ببرید. این شهر مهد مناظر تاریخى و فرهنگى است و با هیچ راهى جز قدم زدن، نمی‌توان از همه‌ی آن‌ها دیدن کرد. اگر براى بازید از یک بناى تاریخى به کمک نیاز داشتید، مى‌توانید از تور گردشگرى معروف 'Two feet and a heartbeat' کمک بگیرید.

perth

ونکوور

طبیعت زیباى ونکوور و مکان‌های فرهنگى آن، پیاده‌روی در این شهر را بسیار دلپذیر کرده است. مکان‌های مناسب براى قدم زدن در این شهر شامل  خط ساحلى فالس کریک تا جزیره گرانویل  و پارک امبل ساید است.

8.vancouver

 

سان فرانسیسکو

گردش در خیابان‌های پرنور و روشن این شهر بسیار دل‌چسب است. براى هیجان بیشتر می‌توانید در جنگل و یا در حومه‌ی شهر قدم بزنید. یکى از کارهاى بسیار مهم، قدم زدن بر روى پل ٢.٧ کیلومترى گلدن گیت بریج است و یا می‌توانید به پیر ٢٩ بروید و در آنجا خرچنگ و یا بستنى میل کنید.

san_francisco

مونته ویدئو

مونته ویدئو ،پایتخت کشور اروگوئه باوجود اینکه شهرى بزرگ است ولى به راحتى قابل گردش و قدم زدن است. می‌توانید هنگام طلوع خورشید در رامبلا قدم بزنید و از تماشاى بازارها، معماری‌های مستعمراتى ، هنر دکو و برج‌های سیمانى دهه ٧٠ میلادى لذت ببرید.  هم‌چنین وجود نوازندگان خیابانى موجب جذابیت فضاى شهر شده است.

montevideo

آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدید کنندگان
298334
صفحات بازدید شده
4049863
بازدید کنندگان امروز
200
بازدیدکنندگان دیروز
540

اسپادانا | مجری بزرگترین تورهای شرق آسیا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسپادانا

مشهد - بلوار هاشمیه - بین هاشمیه 3 و 1

تلفن: 8829910 - 0513

فکس: 8821411 - 0513